אל תאיימו עלינו בדמוגרפיה

https://youtu.be/eiK15XfJ9dQ "בומרנג" – סרטון מספר 1, July 07, 2018

                                                  https://youtu.be/eiK15XfJ9dQ
 
רבים חושבים שעל ישראל להיפרד מיהודה ושומרון, מחשש לרוב ערבי ואיבוד הרוב היהודי במדינת ישראל. אבל במחשבה שנייה...האם מישהו טרח לבדוק את הטענה הזו?

מאז 1997 ישראל הרשמית כלל איננה בודקת את מספרה של האוכלוסייה הערבית ביהודה ושומרון. במקום זאת, מדינת ישראל מסתמכת על נתוני הלשכה הפלסטינית המרכזית לסטטיסטיקה, אשר ראשיה הצהירו שעבודתם משמשת ככלי במאבק נגד מדינת ישראל.

כך למשל, ב-11 לדצמבר 1997, אמר ראש הלשכה הפלשתינית המרכזית לסטטיסטיקה, חסן אבו-ליבדה, ל"ניו יורק טיימס" ש"מפקד האוכלוסין הוא האינתיפאדה האזרחית".

ב-2004 הקמתי צוות מחקר ישראלי-אמריקאי, הבודק מדי שנה, עד היום, את הדמוגרפיה היהודית-ערבית בין הירדן לים התיכון.

המחקר מתעד שמספר ערביי יו"ש ב-2017 נמוך באופן דרמטי מהנתון הרשמי של הרשות הפלשתינית, שהוא עתיר טעויות והטעיות, אך מאומץ – ללא בדיקה – ע"י ישראל הרשמית.

הנה למשל, מספר דוגמאות להטעיות ולטעויות המתבצעות:

בישראל ובכל העולם - כאשר מודדים דמוגרפיה לא מחשיבים כתושבים את מי שאינם מתגוררים במדינת האם למעלה משנה. אבל, לפי ראש הלמ"ס הפלשתיני, משרד הפנים הפלשתיני וועדת הבחירות הפלשתינית, ספירת האוכלוסין הפלשתינית כוללת באופן חריג כ-400 אלף איש השוהים בחו"ל למעלה משנה.

דוגמא נוספת היא 330,000 ערביי ירושלים, ו-100,000 תושבי יו"ש ועזה שנישאו לערבים ישראלים. כל אלו נספרים פעמיים – פעם אחת כערביי ישראל ופעם שנייה כערביי הרשות הפלשתינית.

מפתיע גם לגלות שהפלשתינים לא טרחו לגרוע ממפקד האוכלוסין שלהם אנשים שכבר נפטרו ועברו מן העולם. למשל, במפקד האוכלוסין של 2007 נספרו אנשים בגילאי 157 ו-162.

על פי סקר של "הבנק העולמי" מספטמבר 2006 הפלשתינים דאגו גם לנפח ולסלף בכ-32% את מספר הלידות ברשות הפלשתינית.

תיעוד יומיומי של יציאות וכניסות ערביי יו"ש דרך המעברים הבינלאומיים הראה בשנים האחרונות מאזן-הגירה-שלילי שנתי של כ- 20,000, כלומר שמדי שנה, היו 20,000 יותר יציאות מכניסות של ערביי יו"ש, בניגוד לנתוני הרש"פ הטוענת למאזן הגירה של אפס.

השורה התחתונה היא שקיים ניפוח מלאכותי של כ-1,150,000 במספר ערביי יו"ש, ובשטח המשולב של יו"ש ו"הקו הירוק" קיים רוב יהודי של 66% אשר גם הוא נמצא במגמת גידול, עליה נדבר בסרטון הבא. אם כן, האם סיפוח יהודה ושומרון עלולה לגרום לאיבוד הרוב היהודי במדינת ישראל? נראה שכדאי לחשוב על כך במחשבה שנייה.